Raiffeisen Bank, www.rb.cz

Otevřete stránku na mobilním zařízení
5
Váš hlas: Žádná Průměr: 5 (1 vote)
Raiffeisen Bank, www.rb.cz
recenze — 1

                                                  Raiffeisen Bank

 

    Rádi by jste si založili nový bankovní účet,  či jen přemýšlíte o úvěrových  produktech a nevíte, zda si vzít  hypotéku či  využít nějaké  pojištění?  Chcete smlouvu  sjednat rychle,  kvalitně a se zárukou? Potom je RB.cz -  Raiffeisen bank jasnou a prakticky jedinou dobrou volbou.  Určitě se ptáte jaké jsou hlavní výhody Raiffeisen bank oproti ostatním bankám, které se pohybují na tuzemském trhu.

    Začněme  tedy.  Proč  volit  Raiffeisen  bank  při  hypotéce?  Jednoduše  proto,  že  u  rb.cz se Vám dostane toho nevyššího komfortu. S klienty se zaměstnanci setkávají pouze v přátelském prostředí a vytvářejí s nimi opravdové vztahy. 

V RB.cz naslouchají svým klientům a neustálé zlepšují   služby, které Vám nabízejí.  Raiffeisen bank má v oblasti  financí, již více než  140letou tradici.  Z jednou  nejzákladnější věci v dnešní  době je,  mít své vlastní  bankovní  konto.  Rb.cz  nabízí  pro  své  nové  zákazníky  tzv. eKonto a jeho hlavní výhody jsou:

  1. Za vedení účtu neplatíte ani halíř, naopak banka platí Vám.
  2. Žádné zbytečné paušální poplatky.
  3. Pravidelně každý měsíc Vám bude na účet přicházet extra bonus za vedení účtu.
  4. eKonto Vám zajistí bezplatné a bezpečné internetové bankovnictví.

    Co se týká nabízených služeb ohledně pojištění,  tak ve výběru najdete  jak životní  pojištění,  tak i pojištění k osobním  půjčkám  či  hypotékám.  Všechny  tyto služby se dají sjednat bezplatně online. Vše lze tedy sjednat z pohodlí  Vašeh  domova či,  kanceláře.  Takže závěrem:  pokud sháníte banku s velikou tradicí a ve které budete mít zajištěnou vysokou kvalitu nabízených služeb, pak jste ji našli -  RB.cz

5
Autor doporučuje:
neplatíte poplatky, získáte bonus, bezpečné internetové bankovnictví
Anonym Anonym